Rovnátka s nejlepší dopravní dostupností v Praze

  • Česky
  • English

Náš tým

Lucie  

Lucie

Na naší klinice pracuji od roku 2011. Je to mé první „full time“ zaměstnání a troufám si říci, že snad i poslední :). Ve svém volném čase si ráda zajdu do fitka, s přáteli na dobré jídlo a pití,či si ráda přečtu dobrou knihu. Mezi moje oblíbené knihy patří Na Větrné hůrce, Malé ženy, Egypťan Sinuhet. Nepohrdnu ani v dnešní době tolik oblíbenou severskou krimi. V poslední době mě ale nejvíce baví moje malá neteř Viktorka, kterou ze všeho nejvíc rozmazluji :).

     
Michaela  

Michaela

U doktora Suchého pracuji jako ortodontická asistentka od roku 2011. Práce na zubním mě vždycky bavila. Než jsem nastoupila na ortodoncii, pracovala jsem ve stomatochirurgické ordinaci, ale pracovat u doktora Suchého mě opravdu těší. Nejradši mám na mé práci nadšení a radost lidí z jejich nového úsměvu.  Svůj volný čas trávím s rodinou a přáteli, ráda cestuji, navštěvuji hudební festivaly, taky se ráda podívám na pěkný film a můj nejoblíbenější seriál je Hra o trůny.

     
Matěj  

Matěj Suchý

Členem týmu jsem se stal v roce 2015. Náplní mé práce je během  konzultací seznámit pacienty s typy rovnátek, jejich cenami a vysvětlit všechny detaily týkající se rovnání zubů. Mám také na starost veškeré provozní záležitosti, aby se pan doktor (můj bratr) mohl plně soustředit na vytváření krásných úsměvů. Ve volném čase se věnuji rodině, slalomu na divoké vodě a běžeckému lyžování. Místo večerníčku si rád pustím The Big Bang Theory a odpočinu si u starších akčních nebo scifi filmů. Nemám rád játra.

     
Tereza  

Tereza

K týmu patřím od března roku 2011. Svůj volný čas trávím nejradši venku v přírodě, jezdím na koni, výletuji s přáteli. Můj největší zájem a koníček je náš dvouletý Amstaff. Často nás můžete potkat v Kunratickém lese či na bullsportech :). Mezi mé další koníčky a zájmy patří četba. V oblibě mám především Čachtickou paní od Nižnánského a Havrana od E.A.Poa. Téže ráda maluji,vařím a zahradničím :)

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí  11.00 - 19.00    
Úterý 07.30 - 14.30    
Středa 07.30 - 14.30    
Čtvrtek  11.00 - 18.00    
Pátek 07.30 - 14.00    
Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace:

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

Kontakt:

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám