Rovnátka s nejlepší dopravní dostupností v Praze

  • Česky
  • English

Očima našich pacientů

Úvodní strana / Proč si vybrat nás / Očima našich pacientů

Paní Romana o nás napsala na Známý lékař:

Chci se podělit o mé zkušenosti z léčby rovnátek. Svou "změnu úsmevu" jsem si teoreticky promýšlela několik let. Na pana MUDr. Suchého jsem dostala doporučení od mého stomatologa a začala tam chodit se svou dcerou. Léčba byla profesionální, příjemná a každá návštěva ji posouvala k lepšímu výsledku. Tak jsem si jednou řekla, udělám si taky konsultaci. Když mi pan doktor řekl, že léčba je možná i bez vytržení zubů (což považuji ve svém dospělém věku za hodně důležité :) ), šla jsem do toho. Pan doktor mi udělal snímky a po té plán. Vše mi vysvětlil a časově navrhl, včetně finanční rozvahy. Měla jsem možnost si vybrat délku léčby a tím i ruzná rovnátka. Každý si tak může vybrat, dle svých možností a potřeb. Vybrala jsem si rychlejší verzi. Léčba proběhla přesně podle plánu. Bylo to profesionalní. Pan doktor je skutečný odborník a také příjemný člověk. Což na zubním každý zvlášť ocení. Kvalita práce a přístup byl výborný. Byla jsem velmi spokojená i s asistentkama. A po 9 měsících je výsledek skvělý. Hodnotím velmi dobře a mohu určitě doporučit!

Paní Magda o nás napsala na Facebooku:

Doporučuji, jsem ráda, že jsem si pro svou léčbu vybrala právě pana doktora Suchého, který je odborník na svém místě. S výsledkem jsem velmi spokojena a jen lituji, že jsem do toho nešla už dávno dříve. :-) Ráda bych vyzdvihla také práci všech asistentek, které jsou vždy velmi profesionální, ochotné a milé.

Michaela o nás napsala:

Dobrý den, pan doktor Suchý je specialista ve svém oboru, což dokazují výsledky jeho práce, které jsou vidět i na mém úsměvu :) Navíc je to milý a sympatický člověk s lidským přístupem, kterým mne zaujal již na první konzultaci. Pokaždé, když jsem na kontrole tak se mi věnuje dostatečně a vše důkladně kontroluje. Jeho asistentky jsou také velmi schopné. Jsem velmi ráda, že jsem se svěřila panu Mudr. Suchému do péče a vybrala si lingvální rovnátka. Byla to příjemná léčba a všem vřele doporučuji.

Provozní doba

Pondělí  11.00 - 19.00    
Úterý 07.30 - 14.30    
Středa 07.30 - 14.30    
Čtvrtek  11.00 - 18.00    
Pátek 07.30 - 14.00    
Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace:

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

Kontakt:

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám